Objawy - cukrzyca-u-dzieci

Cukrzyca u dzieci

objawy.org.pl

Forum

cukrzyca ciążowa (Emi)
Jestem w pierwszej upragnionej ciąży, jednak już się zaczynają komplikacje. Stwierdzono u mnie cukrzycę ciążową, bardzo się boje nie jestem obeznana w tych tematach. Czy coś może zagrażać mojemu dziecku?
(więcej...)

1
cukrzyca u dziecka (Molka)
Syn mojej siostry ma stwierdzoną cukrzycę typu I. To dla mnie szok że tak małe dziecko choruję na taką poważną chorobę. Nie wiem jak się ustosunkować do takiego dziecka, co wolno mu jeść a czego nie? Skąd u tak małego dziecka mogła się wsiąść ta choroba. Proszę was o jakieś informacje. Jak się żyje z takimi dziećmi? Ja nawet nie wiem jak rozmawiać z siostrą.
(więcej...)

1
cukrzyca u dziecka (Ela)
jaki jest prawidlowy poziom cukru u dzieci? moja coreczka ma 6 lat i niestety nie wiem jaki jest prawidlowy poziom cukru dla niej. obawiam sie o jej zdrowie , poniewaz w najblizszej rodzinie mamy cukrzykow i chcialabym co jakis czas sprawdzac jej poziom cukru.
(więcej...)

1
Nowy serwis o cukrzycy (Kasiajotka)
Witajcie, już niebawem uruchamiamy nowy serwis poświęcony cukrzycy. Zależy nam, aby było to rzetelne źródło informacji dla wszystkich osób zmagających się z tą chorobą, dlatego chcemy was prosić o opinie i sugestie, co powinno znaleźć się w tym serwisie.
(więcej...)

1

Dodaj nowy temat:

Tytuł:
Autor:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
Góry w polsce na literę T

Pozostałe tematy: